1. Новини Закарпаття
  2. >

Павло Дуров прокоментував документальний фільм Юрія Дудя «Як влаштована IT-столиця світу»

Павло Дуров дуже яскраво описав недоліки Америки

Павло Дуров дуже яскраво описав недоліки Америки

За інформацією Хабр, засновник Telegram прокоментував документальний фільм про життя російських і білоруських IT-емігрантів в Каліфорнії. За перші два тижні тижні фільм зібрав 16,4 млн переглядів на YouTube.

Автора дорікають в односторонньому погляді на речі, пропаганді еміграції для талановитих програмістів і підприємців. Юрій Дудь дає зрозуміти, що для них в Кремнієвій долині створені ідеальні умови.

Павло Дуров не згоден: «Протягом останніх 10 років я не раз бував в Америці, відкривав і закривав там компанії, брав участь в конференціях, зустрічах, проектах. Колись розглядав і можливість переїзду в Кремнієву долину, але в підсумку відмовився від цієї ідеї на користь інших варіантів, - написав він у своєму Телеграмі. - Нижче я описав причини, за якими вважаю, що Америка - не краще місце еміграції для IT-підприємців».

Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)

Павло Дуров дуже яскраво описує недоліки Америки, які кидаються в очі кожному, хто прожив там деякий час: це жорстка правоохоронна система і недоступна охорона здоров'я, провінційність і слабка освіта звичайних американців.

До цього списку він додав конкретні недоліки для бізнесу: дуже високі податки, дорожнеча розробок і слабкі перспективи на майбутнє.

«США не є найкращим місцем ні для життя, ні для ведення IT-бізнесу. Упевнений, що при наявності вибору всім бажаючим покинути Східну Європу обов'язково варто розглянути інші варіанти, - робить висновок Павло Дуров. - Права і свободи людини набагато краще захищені в країнах Північної і Центральної Європи, а економічне зростання в XXI столітті зосереджено в країнах Азії. Америка все ще здатна приманити частину вже успішних підприємців і розробників з усього світу дешевими грошима інвесторів, але переїзд в США сьогодні - те саме що придбання активу на піку вартості».

Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи
Читайте на ГК:Ізраїль заявив, що готовий застосувати атомну зброю у відповідь на атаку Ірану: людство опинилося на порозі ядерної війни
Читайте на ГК:Війська західних країн можуть опинитися в Україні: заява ексспецпредставника США в Україні