1. Новини Закарпаття
  2. >

YouTube Music повністю замінить Google Play Music

Користувачі зможуть перенести свої колекції музики з одного сервісу на інший

Користувачі зможуть перенести свої колекції музики з одного сервісу на інший

Компанія Google відключить свою музичну програму Play Music з вересня в Новій Зеландії і ПАР і з жовтня в інших країнах. До грудня 2020 року компанія планує повністю замінити його аналогічним сервісом YouTube Music - до цього часу користувачі зможуть перенести свої колекції музики.

Все плейлисти, придбання, лайки і завантаження користувачів будуть зберігатися в додатку Google Music. Для їх перенесення в YouTube Music потрібно завантажити додаток і натиснути кнопку «Перенести», або відкрити спеціальну сторінку в браузері. Після грудня отримати доступ до своїх колекцій буде вже неможливо. Якщо ж користувач не захоче переходити на Youtube Music, Google просто скасує його підписку.

Читайте на ГК:Був другом і соратником: в Росії помер заступник Путіна

Крім цього, в кінці серпня Google відключить можливість купувати музику через магазин Google Play Market - раніше там можна було придбати альбоми або пісні в довічне користування. При цьому Youtube Music не надає такої функції.

Про заміну Play Music на YouTube Music компанія оголосила в травні. Представники Google тоді запевнили, що дадуть всім користувачам «достатньо часу», щоб перенести свої плейлисти, придбання, лайки і завантаження в іншій програмі.

Читайте на ГК:Доставляв воду тисячам людей: під храмом археологи виявили гігантський тунель
Читайте на ГК:Прессекретар президента Чехії одружився з українкою, яку прийняв як біженку
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку