1. Новини Закарпаття
  2. >

Нова ініціатива від Генштабу ЗСУ: українські військовозобов'язані отримають новий документ

06.05.2024 13:52 Влада Актуально

Зараз розробляється нормативно-правова база, згідно з якою призовникам, військовозобов'язаним та резервістам вручатимуть документ єдиного зразка.

Зараз розробляється нормативно-правова база, згідно з якою призовникам, військовозобов'язаним та резервістам вручатимуть документ єдиного зразка.

В Україні планують запровадити нову форму військово-облікового документа, яка враховуватиме цифровізацію мобілізації.

У Генштабі ЗСУ заявили, що зараз розробляється нормативно-правова база, згідно з якою призовникам, військовозобов'язаним та резервістам вручатимуть документ єдиного зразка.

Полковник Юрій Глущенко повідомив, що документи, видані до набрання чинності новим законом, залишаються дійсними. Однак у них внесуть нові позначки. За даними представника Генштабу ЗСУ, зазначений документ буде затверджено Кабміном.

За даними Глущенка, є широкий спектр ВОД: для військовозобов'язаних, резервістів та призовників. Форму затверджено та узгоджено президентом. Для співробітників правоохоронних органів, військових, розвідувальних органів, СБУ документи встановлюють їх відомства. Вони мають різну форму. Зараз розробляється постанова для уніфікації.

Дані після актуалізації до ТЦК потрапляють до електронного Єдиного реєстру "Оберіг". Їх використовуватимуть для проведення мобілізації. Юрій Галущенко уточнив, що деяким чоловікам уже наклеїли штрих-код у військовий квиток.

Читайте також:  Працюють діти, а дорослі залишаються "в тіні": прикордонники викрили групу малолітніх злочинців з "живим вантажем" (ФОТО)


Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська