1. Новини Закарпаття
  2. >

Як запустити Windows 10 на iPhone X ?

Експеримент установки операційної системи Microsoft на продукт Apple пройшов успішно

Експеримент установки операційної системи Microsoft на продукт Apple пройшов успішно

Автори Youtube-каналу Hacking Jules запустили на iPhone X операційну систему Windows 10 за допомогою віртуальної машини UTM. Інструкція по установці опублікована на GitHub.

Як пише Softpedia, подібні експерименти по установці Windows на пристрої під управлінням Android не рахуються чимось новим. Однак запустити ОС від Microsoft на гаджетах Apple куди складніше через закритість iOS. Для цього Hacking Jules довелося скористатися віртуальною машиною UTM на iPhone X під управлінням iOS 13.4. Користувач може управляти курсором за допомогою сенсорного екрану на телефоні. Як приклад автори каналу запустили провідник, Paint і Word - зі значною затримкою, але ними все ж можна скористатися.

Для установки UTM не потрібен джейлбрейк - досить отримати права розробника, повідомляється на сайті програми. У AppStore ж воно точно не з'явиться, оскільки Apple забороняє додавати в магазин додатка, які змінюють код iOS.

Судячи з інструкції, установка з вихідного ISO зайняла приблизно 2 години. Це непоганий результат - користувачам ПК часто потрібно набагато більше часу для оновлення Windows. При цьому високої продуктивності на iPhone все одно досягти не вдасться, але, як зазначає Softpedia, це все одно крутий експеримент.

Читайте на ГК:На популярному курорті Таїланду затримали голого російського туриста, який лаявся і нападав на людей (ФОТО)
Читайте на ГК:Ще одна країна відчула поштовхи землетрусу магнітудою 7,1
Читайте на ГК:Шокуюча заява “вусаня”: Лукашенко заявив, що вважає Україну «своїм» регіоном
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська