2. >

Україна виграла першу медаль зимової Олімпіади у Сочі

104
Спорт Без регіону (не видаляти!)

Спорт: 1У неділю, 9 лютого, біатлоністка Віта Семеренко виграла першу, бронзову медаль для нашої країни на Олімпіаді в Сочі.

Бронзова медаль, завойована біатлоністкою Вітою Семеренко, стала для нашої країни першою від 2006 року нагородою зимових Олімпійських ігор.

Визнані лідери нашої збірної Олена Підгрушна та Валя Семеренко через промахи не змогли нав'язати суперницям боротьбу за подіум. Особливо прикро було за Валю, яка до останнього рубежу прийшла четвертою, але промах в останньому пострілі відкинув її за межі десятки.

Віта Семеренко стартувала останньою з наших біатлоністок. Відмінно проведені дві стрільби взагалі без промахів, Віта і в лижній частині виступила вдало, зумівши фінішувати третьою.