2. >

У Сочі українець Григор'єв здобув для Росії срібну медаль

211
Спорт Без регіону (не видаляти!)

На Олімпіаді-2014 у Сочі в суботу розіграно два комплекти медалей у шорт-треку — на дистанції 1000 метрів серед чоловіків і на дистанції 1500 метрів у жінок.

Спорт: У Сочі українець Григор&<a  class=39;єв здобув для Росії срібну медаль"/>На Олімпіаді-2014 у Сочі в суботу розіграно два комплекти медалей у шорт-треку — на дистанції 1000 метрів серед чоловіків і на дистанції 1500 метрів у жінок.

У чоловіків «золото» виграв триразовий олімпійський чемпіон Ванкувера, натуралізований росіянин Віктор Ан. А переможницею жіночої гонки стала дворазова чемпіонка Ванкувера китаянка Ян Чжоу, повідомляє ТСН.

Віктор Ан, раніше відомий як Ан Хьон Су, виграв забіг в компанії з іншим натуралізованим росіянином, колишнім українцем Володимиром Григор'євим.

Зі старту забігу Віктор і Володимир пішли у відрив і до кінця гонки не дозволили суперникам втрутитися у боротьбу за 1-2 місця.

Бронзовим призером став нідерландець Шинк'є Кнегт.

Зазначимо, що Володимир Григор'єв на Олімпіадах в Солт-Лейк-Сіті і Турині виступав під прапором України. Але, зіткнувшись з колосальними організаційними проблемами (Володимиру ніде було тренуватися), був змушений перебратися в Росію. Найкращим результатом Григор'єва за Україну було 15-е місце в гонці на 1000 метрів на Іграх-2006.

А тепер Володимир — срібний призер Олімпіади. Крім того, Володя має хороші шанси виграти «золото» у естафеті та побореться за медалі на своїй коронній дистанції — 500 метрів.