2. >
  4. > >

ФК «Севлюш» з великим відривом обіграла ФК «Хуст» (ВІДЕО)

12.03.2023 10:01 Спорт

Виноградівські футболісти з великим відривом перемогли хустян на благодійному турнірі на честь ЗСУ.

Двобій між командами відбувся 11 березня на стадіоні «Пластмасовик» в м. Виноградів.

Відкрили рахунок господарі поля, однак трохи пізніше хустянам таки вдалося зрівняти його, тож перший тайм закінчився результативною нічиєю 1:1.

Другий тайм порадував глядачів вкрай ефектною грою, а відтак - результатами на табло.

Команда другої ліги ФК «Хуст» пропустила чотири голи та сенсаційно програла виноградівцям з рахунком 1:5.

Голи забили: М. Чедрик (2), Ю. Чонка (2), Б. Котляр.

Огляд матчу:

Читайте на ГК:“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)
Читайте на ГК:Сучасне мистецтво процвітає: у Виноградові відкрили першу персональну вставку юної художниці (ФОТО)
Читайте на ГК:Вулична бійка переросла у стрілянину: подробиці конфлікту на Закарпатті (ФОТО)