1. Головна
  2. >
  3. Спорт

Дев'ятирічний українець віджався 1001 раз і встановив рекорд (ВІДЕО)

144
Спорт Україна

Хлопчик потрапив до Книги рекордів. Однак пізніше зізнався, що встановити рекорд йому було нелегко.

Дев'ятирічний українець віджався 1001 раз і встановив рекорд (ВІДЕО)

В Україні з'явився новий рекордсмен. Дев'ятирічний Артем Захаров з села Семенівка Мелітопольського району встановив рекорд за кількістю віджимань. Про це повідомляє iz.com.ua

Відзначається, що рекорд був встановлений з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, який пройшов у Мелітополі. Хлопчик віджався 1001 раз і потрапив до Книги рекордів України. 

"Є новий всеукраїнський рекорд: виконання вправи згинання / розгинання рук в упорі лежачи (віджимання), кількість повторень 1001 раз", - зазначив представник Книги рекордів України Микита Семенов. Своєю чергою, хлопчик зізнався, що йому було складно домогтися рекорду. "Радий, що все вийшло, але було складно віджиматися з самого початку, дуже втомився", - зізнався молодий рекордсмен. 

А тренер юного спортсмена Анатолій Зінченко побачив у цій події прояв характеру хлопчика. 

"Вдома було простіше віджиматися, а тут люди, треба було подолати хвилювання. І майже відразу сьогодні в Артема почало зводити пальці на руках, після сотні повторень, якщо чесно, думав, що все, кінець. Але він зміг перебороти себе, коли дійшов до 500, зрозумів, що буде боротьба, так і вийшло, на характері Артем зробив максимум", - зазначив Зінченко.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber