2. >
  4. > >

На Берегівщині долю поєдинку лідерів першості району з футболу вирішили пенальті

30.08.2021 10:00 Спорт Ексклюзив Голос Карпат

“Берегевідейк” зіграв унічию з ФК “Кідьош” – 1:1.

Рахунок відкрили берегівці. Призначений на 37-ій хвилині арбітром одинидцятиметровий чітко реалізував один із кращих у команді Роман Огар. Більше голів у першому таймі вболівальники не побачили. Другу половину господарі почали з атак, намагаючись розвити успіх. Натомість, на 17-ій хвилині самі заробили пенальті. Його майстерно пробив теж провідний нападник “Кідьоша” Ласло Маргітич – 1:1. До фінального свистка рахунок не змінився.

Тепер “Берегвідейк” разом з гечанським “Бактянцем” мають по 20 очок і очолюють турнірну таблицю. На 2 залікові бали менше в “Кідьоша”.

Замикають сходини по рангу ФК “Ардовець-Тесла”, ФК “Вари” та Перехрестя, в яких відповідно 7, 6 та 5 очок.

Інші матчі звітного туру завершились з такими результатами: Вари – ФК “Перехрестя ” – 3:1, ФК “ОТГ Вилок” – ФК “Фанчиково” – 3:0, “Бактянець” Геча – ФК “Королево” – 2:0.

Нагадаємо, "Провіз на капоті десяток метрів": в обласному центрі автомобіль збив перехожу (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Читайте на ГК:«Kelme Cup in Beregovo»: у Закарпатті проводять традиційний всеукраїнський футбольний турнір