1. Спорт

Ватерполісти ВК «Ужгород» стали срібними призерами Чемпіонату України (ФОТО)

05.07.2021 10:37

З 28 червня по 2 липня у м. Львів відбувся фінал Чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н. та молодших, де зустрілись вісім кращих команд України.

Беззаперечний фаворит змагань, збірна Харківської області, до вирішальної гри всі свої зустрічі виграла достроково з рахунком 12:0.

Спортсмени з ВК «Ужгород» прибавляли з кожною грою і в півфіналі обіграли львівський «Євроспорт» 14:9.
Гра за золоті медалі ВК Ужгород - збірна Харківської області стала справжньою окрасою Чемпіонату.

В основний час команди зіграли внічию 7:7, а в серії пенальті фортуна посміхнулася харківянам 4:5.

Кращим бомбардиром турніру визнано Андрія Дороша з ВК «Ужгород», - повідомляють в Ужгородському прес-клубі.

Нагадаємо, сонце, море, спорт: юні спортсмени з Виноградівщини відпочивали на морі (ФОТО)

Читайте на ГК:Весняне диво на Закарпатті: каштани зацвіли в одному з регіонів області (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели екскурсію для поранених військових (ФОТО)
Читайте на ГК:Голови та руки обмотанні залізними канатами: українські археологи виявили шокуючу знахідку (ФОТО)