1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді провели екскурсію для поранених військових (ФОТО)

13.04.2024 12:00 0 Суспільство
 

12 квітня провели екскурсію Ужгородом для поранених військових, які лікуються або проходять реабілітацію в медичних закладах міста.

Організували дозвілля воїнів Ужгородський РТЦК та СП разом із волонтерами Руху підтримки закарпатських військових.

«Одним із напрямків, в якому ми з пораненими військовими працюємо – це організація їхнього дозвілля, для того аби вони могли переключитися, побачити Ужгород, познайомитися з місцевою культурою. Це допомагає їм переключитися, отримати додаткові сили й натхнення, щоб швидше одужати», – говорить військовослужбовець Ужгородського РТЦК та СП Віталій Дячук

Близько 20 воїнів з різних куточків України та різних військових частин ознайомилися  з історією міста, дізналися багато цікавинок, про які навіть місцеві мешканці не всі знають, пройшлися вуличками й набережною й, звісно, загадали бажання біля пам’ятнику «Миколайчику.

Гідеса Марія Заболотна не вперше проводить подібні екскурсії для поранених і говорить, що завжди зважає на певні особливості в спілкуванні й подачі інформації для поранених – вибір локацій, маршруту. «Під час екскурсії ми говоримо не тільки про історичний контекст міста, але й піклуємося про фізичне й психологічне здоров’я наших бійців»

На зустріч ініціативі пішли й ужгородські підприємці, які  покінченню екскурсії організували для воїнів гарний закарпатський обід.

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП

Читайте також: Новий законопроєкт про мобілізацію: як він вплине на чоловіків за кордоном 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими