2. >

Збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро 2020

30.06.2021 08:50 Спорт

Національна збірна України в напруженому матчі обіграла збірну Швеції та вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи 2020 року, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Основний час поєдинку закінчився з рахунком 1:1. Першою забила збірна України – Олександр Зінченко на 27-й хвилині ударом у дотик замкнув подачу Андрія Ярмоленка.

Однак за дві хвилини до кінця першого тайму Швеція зрівняла рахунок завдяки дальньому удару Еміля Форсберга.

На восьмій хвилині першого екстратайму збірна Швеції залишилася в меншості. Маркус Даніельсон у підкаті вдарив у коліно Артемові Бєсєдіну, і рефері після перегляду повтору вирішив показати йому червону картку (Бєсєдін через травму теж не зміг продовжувати гру, його замінив Віктор Циганков).

Україна вирвала перемогу на другій компенсованій хвилині другого екстратайму: дебютант збірної Артем Довбик головою замкнув флангову подачу у виконанні Зінченка.

У чвертьфіналі Євро 2020 збірна України зіграє проти національної збірної Англії. Поєдинок відбудеться 3 липня на стадіоні "Олімпіко" в Римі.

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям