4. >
  5. Ужгород

Минай в контрольному матчі мінімально програв угорській Кішварді

16.01.2021 19:09

Минай в першому контрольному матчі на тренувальному зборі в Угорщині мінімально програв Кішварді - 0:1.

Єдиний гол в матчі відбувся на 40-й хвилині. Перемогу Кішварді приніс точний удар Карабелева, повідомила Спортарена.

Відзначимо, що в складі закарпатського клубу вперше з'явився зимовий новачок - форвард Артем Мілевський, який відіграв перший тайм. До слова, українець свого часу представляв кольори Кішварди.

У наступному контрольному спарингу команда Василя Кобіна зіграє проти іншого угорського клубу - Дебрецена. Зустріч запланована на 20 січня. Далі Минай відправиться на збори до Туреччини, де проведе шість контрольних матчів.

Нагадаємо, Закарпатський козар залишився без кіз (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:Небесна варта: Ужгородський ліцей придбав FPV-дрони для 128-ї бригади (ФОТО)
Читайте на ГК:300 доларів за «допомогу» у складанні іспиту з водіння: двом закарпатцям повідомили про підозру (ФОТО)
Читайте на ГК:Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО)