1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатський козар залишився без кіз (ФОТО, ВІДЕО)

16.01.2021 14:31 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Була б земля, то й кози будуть.

Виноградівець Григорій Гусєв не мислить себе без домашніх тварин. Живучи у місті, ще не так давно він утримував на дворогосподарстві 78 кіз. По двічі на день , зранку і ввечері, регулярно випасав їх уздовж залізничної колії та на необроблювальних людських ділянках.

Пасажири з потягів, як на справжнє видовище задивлялися, коли за одним лише посвистом десятки тварин слухняно йшли за своїм господарем.

У той час не тільки для сім’ї, але й для продажі, чоловік мав достатньо цінного за лікувальними властивостями молока і сиру. А за добротними козами різних порід до Виноградова приїжджали купці з різних куточків Закарпаття.

Та козячий бізнес посеред житлового району міста подобався не всім. А звернення Григорія Гусєва до влади про виділення йому окремої ділянки для тварин не мали успіху. І в один час три роки тому кози почали масово гинути. Виздихали майже всі.

Із колишнього стада на дворі у господаря зараз залишилися один дорослий цап, молода коза і два малі ще цаплюки. Аби чимось займатися біля хати, одинокий літній вже чоловік прикупив ще кілька чубатих качок, пару гусей і трійко голубів на додачу.

Та мрію про розведення кіз Григорій не покидає. Була б земля, то й кози будуть.

Читайте на ГК:Чи можна купатися у водоймах Виноградівщини та Берегівщини(ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перший ром-депутат з Виноградівщини склав присягу у Берегівській районній раді
Читайте на ГК:"Заправився" на 200К гривень: директора автозаправки з Виноградова затримали в Івано-Франківську / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська