1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Небесна варта: Ужгородський ліцей придбав FPV-дрони для 128-ї бригади (ФОТО)

83 Суспільство Новини Ужгорода

Два FPV-дрони для військових 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади придбав Ужгородський ліцей №8.

Сьогодні, 4 квітня, відбулась зустріч військовослужбовців Ужгородського РТЦК та СП з учнями навчального закладу, під час якої молодь почула багато цікавого про будову й принципи дії FPV-дронів. Й не тільки почули – учні мали змогу потримати в руках та подивитися, як працює камера й пульт керування.  

Ця зустріч була організована для передачі FPV-дронів для війська.  

Як розповіла директорка закладу Лариса Мигалина, наприкінці березня в актовій залі ліцею відбувся благодійний концерт «На підтримку ЗСУ». Учнівський, батьківський та педагогічний колективи ліцею активно долучилися до збору коштів. За них і закупили дрони. 

Сергій Ярошенко, військовослужбовець Ужгородського РТЦК та СП, каже: «Школа зібрала кошти і звернулися до ТЦК з питанням чим можуть допомогти війську, ми їм запропонували закупити FTP-дрони, проконсультували. І зараз отримуємо з рук учнів ці два безпілотника, які передамо в 128-му окрему гірсько-штурмову бригаду». 

Президентка Ужгородського ліцею №8 та голова самоврядування Ангеліна розповіла, що часто в спілкуванні між учнями піднімається тема про благодійні збори, ініціативи – все для допомоги військовим. «Навіть маленькі діти постійно поповнюють скриньки. Часто проводимо ярмарки, передаємо військовим солодощі й малюнки». 

Також Ангеліна оголосила про початок челенджу між освітніми закладами Ужгорода «Школярський зліт. Забезпеч захисників «очима»», спрямований на закупівлю дронів.

Читайте також: Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими