2. >
  4. > >

На Виноградівщині є самобутня футбольна команда, половина стартового складу якої – родичі з прізвищем Брич(ФОТО)

06.11.2020 11:33 Спорт Ексклюзив Голос Карпат

Одним із приємних сюрпризів цьогорічного чемпіонату Закарпатської області у першій лізі став виступ ФК «Боржавське» з однойменного села, що у Виноградівському районі.

У другом за значенням дивізіоні (зона «Захід», підгрупа 1) на груповій стадії сільські футболісти достроково посіли друге місце і тепер зіграють у фінальному етапі.

-Ще торік ми пленталися у хвості турнірної таблиці, а зараз налаштовані поборотися за медалі першої ліги,- розповідає 43-річний граючий президент і тренер ФК «Боржавське» Михайло Брич. – У чемпіонаті області наша команда радує  цікавою, осмисленою грою. У Боржавському люблять футбол. На ключові ігри чемпіонату на стадіон приходять до 300, а на ключові дербі – і 500 уболівальників.

Цікаво, що близько половини гравців сільської команди – родичі з прізвищем Брич.

Більше дізнавайтеся з інтерв’ю Михайла Брича, яке він дав кореспонденту спецпроекту сайту FootBoom «Аматорський футбол».

Читайте на ГК:Реконструкція у Виноградові триває: запрацював музичний фонтан (ФОТО)
Читайте на ГК:“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)
Читайте на ГК:Сучасне мистецтво процвітає: у Виноградові відкрили першу персональну вставку юної художниці (ФОТО)