2. >
  4. > >

Закарпатський ФК став одноосібним лідером групи А Другої ліги України з футболу сезону 2020/21 (ФОТО)

21.09.2020 16:51 Спорт

20 вересня ужгородська команда здобула виїзну перемогу над чернівецькою «Буковиною» (0:1) і стала одноосібним лідером групи А Другої ліги України з футболу сезону 2020/21.

Закарпатський ФК жваво розпочав виїзний поєдинок і вже в стартовій 20-хвилинці створив два небезпечні моменти.Про це повідомило видання Карпатський об'єктив.

На жаль, реалізувати їх Адріану Пуканичу не вдалося. У першому епізоді капітану команди забракло точності (м’яч пролетів повз ворота), а в другому – вдало в гру вступив кіпер суперника Ігор Фіяло. На екваторі першого тайму чернівчани відповіли прицільним дальнім ударом Василя Палагнюка, який прийняла на себе стійка воріт. Далі було затишшя, а на 43-й хв. закарпатці повели в рахунку: Юрій Чонка в межах штрафного майданчика суперника віддав якісну передачу на Віктора Ряшка, який потужним ударом увігнав м’яч у сітку воріт (0:1).

Нагадаємо, що у фіналі чемпіонату України серед футболістів –ветеранів прийме участь команда з Мукачева (ФОТО).

Читайте на ГК:“Пурхали неначе метелики”: в області відбувся турнір «Magic Air Championship» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Прикордонниками ліквідовано черговий канал незаконного переправлення осіб через державний кордон (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині через безвідповідальність власників обійстя сталася пожежа (ФОТО)