2. >

Португальці розгромили збірну України в півфіналі юніорського Євро-2018

26.07.2018 23:27 Спорт

Збірна України у півфіналі юніорського Євро-2018 поступилася команді Португалії із розгромним рахунком 0:5.

Матч відбувся 26 липня у Фінляндії. Українці вже на другій хвилині матчу пропустили швидкий гол. На 11-й хвилині збірна Україна зазнала відчутної втрати – травмувався провідний гравець Владислав Супряга, повідомила УП.

На 19-й та 21-й хвилині рахунок стає вже 3:0 на користь португальської команди. Ще два м`ячі синьо-жовті пропустили на 28-й та 30-й хвилині.

В іншому півфіналі Євро гратимуть Італія та Франція.

Нагадаємо, що збірна України вийшла до півфіналу турніру з першого місця своєї групи В. Українці здолали збірні Франції (2:1) та Туреччини (1:0) та зіграли унічию 1:1 з Англією.

Вийшовши до півфіналу Євро-2018 збірна України виграла путівку до фінальної частини юніорського чемпіонату світу, що пройде в Польщі.

Читайте на ГК:В Україні провели опитування: відомо скільки чоловіків не готові мобілізуватися
Читайте на ГК:Україна і Чехія підпишуть безпекову угоду: Президент Чехії озвучив, коли це станеться
Читайте на ГК:В НБУ розповіли, коли курс гривні почнуть рахувати у новій валюті