2. >

Українські паралімпійці здобули вже дев'ять медалей

12.03.2018 09:40 Спорт

У третій день Паралімпійських ігор Україна виграла три медалі. В активі збірної України вже 9 нагород - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Лижник Ігор Рептюх поповнив скарбничку збірної України третьою золотою нагородою на Паралімпійських іграх в Пхьончхані, повідомив Кореспондент.

Рептюх став паралімпійським чемпіоном в лижній гонці на 20 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Для Ігоря це вже друга медаль в Пхьончхані - раніше він завоював бронзу на дистанції 7,5 км.

У лижних гонках на 15 кілометрів Оксана Шишкова завоювала срібло серед спортсменів з порушенням зору, а Людмила Ляшенко виграла бронзу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

У перший день "білих" Ігор Шишкова виграла срібло в біатлонному спринті на 6 км, а Ляшенко в цій дисципліні стала бронзовим призером.

В активі збірної України вже 9 нагород - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Нагадаємо, Ужгородські спортсмени повернулися зі Словаччини з нагородами.

Читайте на ГК:Гороскоп на 15 квітня: що чекає на кожен знак зодіаку
Читайте на ГК:“Обмежено придатних” почнуть викликати на повторні медогляди: до чого готуватись чоловікам
Читайте на ГК:Заборона на в'їзд та штрафи: українці зіткнулися з проблемами у ЄС