1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

“Обмежено придатних” почнуть викликати на повторні медогляди: до чого готуватись чоловікам

0 Суспільство Україна

Проходження повторних медичних оглядів на визначення придатності до служби громадянами, які раніше були визнані "обмежено придатними", розпочнеться в середині травня.

“Обмежено придатних” почнуть викликати на повторні медогляди: до чого готуватись чоловікам

Про це йдеться на сайті Конгресу.

"Наразі триває погодження змін до 402 наказу (наказ Міноборони "Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" – ред.).

І з середини травня розпочнеться переогляд на підтвердження придатності до служби тих людей, які були визнані обмежено придатними", - повідомив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк під час виступу на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад.

Гаврилюк також розповів, що наразі Міноборони перезапустило електронну систему "Оберіг", яка забезпечує цифрове ведення даних на всіх етапах мобілізаційної кампанії для кожного окремого суб’єкта.

Система інтегрована з Державною податковою службою, Міністерством юстиції, Державною прикордонною службою, Міністерством освіти, Державною міграційною службою та Судовою адміністрацією.

Зокрема, зроблено 23 мільйони запитів на оновлення даних громадян. На сьогоднішній день оцифровано дані щодо чоловіків призовного віку, які можуть бути включені до мобілізації, в усіх 24 регіонах України та Києві.

Крім того, заступник Міноборони повідомив, що з 11 лютого в Україні відкрито 10  рекрутингових центрів у п’яти регіонах: по одному – у Львові, Полтаві та Запоріжжі, два центри – у Харкові та шість – у Дніпропетровській області.

"До кінця липня по країні має бути відкрито ще 22 таких центри. Станом на сьогодні через відкриті центри вже зафіксовано понад тисячу звернень. І понад 200 осіб вже оформлюються на посади. Ми очікуємо що за результатами роботи рекрутингових центрів ми збільшимо кількість контрактів до чотирьох-п’яти тисяч на місяць", – сказав Гаврилюк.

Читайте також: Хвилює багатьох українців: важливі зміни у новому законі про мобілізацію 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також: