2. >

Пілот Формули-1 Хемілтон виграв Гран-прі Сінгапуру

17.09.2017 22:31 Спорт

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Сінгапуру - чотирнадцятого етапу в чемпіонаті Формули-1. Для британця ця перемога стала вже сьомою в поточному сезоні і 60-ю в кар'єрі.

Другим фінішував Даніель Ріккардо з Ред Булл, третім картатий прапор побачив Валттері Боттас із Мерседеса, повідомив Кореспондент. Варто зазначити, що на старті гонки сталася серйозна аварія, у результаті якої обидва пілоти Феррарі, Себастьян Феттель і Кімі Райкконен, а також гонщик Ред Булл Макс Ферстаппен зійшли із траси.

Таким чином, Льюїс Хемілтон відірвався від найближчого переслідувача у загальному заліку Себастьяна Феттеля на 28 очок.

Нагадаємо, через два тижні боротьба продовжиться на етапі в Малайзії.

Читайте на ГК:Грошей немає: в Європі масово скорочують виплати українським біженцям
Читайте на ГК:Відомий актор загинув жахливою смертю у 27 років: що відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Двоє українок потрапили у смертельну аварію в Німеччині: деталі жахливої ДТП (ФОТО)