2. >
  4. > >

Юні виноградівські спортсменки взяли "золото" на турнірі з греко-римської боротьби в Польщі / ФОТО

24.04.2017 12:26 0 Спорт

21-22 квітня 2017 року, відбувся міжнародний турнір з греко-римської та жіночої боротьби, який проходив в м.Хелм, Польща.

В цих змаганнях Україну також представляли дві вихованки Виноградівської ДЮСШ Мацола Дарина-у ваговій категорії 44 кг, та Повк Кароліна –у ваговій категорії 52 кг., які на шляху до фіналу перемогли всіх своїх суперниць і заслужено вибороли золоті медалі. В цих змаганнях приймали участь команди Польщі, Литви, Білорусії та України.

В загальнокомандному підсумку з жіночої боротьби команда з України виборола I командне місце. Взагалом в цих змаганнях прийняло участь 250 учасників.

Читайте на ГК:“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)
Читайте на ГК:Сучасне мистецтво процвітає: у Виноградові відкрили першу персональну вставку юної художниці (ФОТО)
Читайте на ГК:Вулична бійка переросла у стрілянину: подробиці конфлікту на Закарпатті (ФОТО)