2. >
  4. > >

Ужгородець тріумфував на міжнародному турнірі зі сквошу

03.07.2016 20:34 Спорт

У Львові пройшов міжнародний турнір з популярної гри "Сквош". Юний ужгородець Влад Скляров феєрично переміг у своїй категорії та додав чергову нагороду у спортивну скарбничку Закарпаття.

У Львові пройшов міжнародний турнір з популярної гри

На турнірі LVIV Squash Cup 2016 вдалося зібрати 140 гравців з 25 країн світу, повідомило ЗС.

Ужгород представляли Долинич Роман і Влад Скляров. Долинич Роман, після десятирічної перерви вперше взяв участь у змаганнях в категорії PRO і посів 12 місце.

Юніор Влад Скляров, учень школи №15 та представник ужгородського сквош клубу Prime, здолавши всіх суперників на своєму шляху до перемоги в категорії М3, зайняв перше місце, отримавши звання чемпіона. Спасибі організаторам, учасникам, гостям турніру за підтримку наших хлопців, турнір вийшов насичений цікавими моментами, дружньою атмосферою та позитивом.

Читайте на ГК:Весняне диво на Закарпатті: каштани зацвіли в одному з регіонів області (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели екскурсію для поранених військових (ФОТО)
Читайте на ГК:Голови та руки обмотанні залізними канатами: українські археологи виявили шокуючу знахідку (ФОТО)