2. >

Словаччина вилітає з Євро-2016 після поразки від Німеччини

26.06.2016 21:57 Спорт 148

Збірна Німеччини з футболу перемогла команду Словаччини з рахунком 3:0 в матчі 1/8 фіналу Євро-2016 на стадіоні у французькому Ліллі.

Таким чином німецька збірна пройшла у чвертьфінал європейського футбольного турніру, повідомило ВВС Україна.

Перший м'яч суперникам німці забили вже на сьомій хвилині гри. Його у ворота словацької збірної поцілив німецький захисник Жером Боатенг.

Другий гол словакам німець Маріо Гомес забив наприкінці першого тайму - на 43-й хвилині.

Третього м'яча у ворота збірної Словаччини вже у другому таймі загнав німецький півзахисник Юліан Дракслер.

На 13-й хвилині першого тайму словацький захисник Мартін Шркел заробив своїй команді пенальті, зачепивши Мартіна Гомеса й отримавши від судді жовту картку. Проте словацький воротар Матуш Козачик не дав німцеві Месуту Езілу загнати у свої ворота штрафного м'яча.

26 червня у в 1/8 фіналу Євро-2016 також зіграють збірна Угорщина проти збірної Бельгії.