1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Справжня легенда Закарпаття: жінка, яка підкорила всю Україну, святкує своє 77-річчя (ФОТО)

12.05.2024 20:57 Вітання Лайт

Єва Цірок, знаменита баскетболістка і перший майстер спорту серед жінок Закарпаття, відзначає свій 77-й день народження.

Єва Цірок, знаменита баскетболістка і перший майстер спорту серед жінок Закарпаття, відзначає свій 77-й день народження.

Про це повідомляє Виноградівська міська рада.

Сьогодні у Виноградові відбувається особливе святкування на честь 77-го дня народження Єви Йосипівни Цірок, видатної баскетболістки та тренера, яка здобула визнання не лише на Закарпатті, але й по всій Україні.

Єва Цірок народилася 12 травня 1947 року в Виноградові і стала не тільки першим майстром спорту Закарпаття серед жінок з баскетболу, але й одним із кращих центрових гравців України свого часу. Її кар'єра в баскетболі розпочалася під керівництвом вчителя фізкультури у середній школі №3 і швидко прогресувала, що призвело до численних спортивних перемог і нагород.

Під час своєї кар'єри в баскетбольному клубі "Динамо" (Київ), Єва Цірок здобула чемпіонські титули та відзначалась на всесоюзних спартакіадах, відстоюючи честь України. Після завершення активної спортивної кар'єри, вона присвятила себе тренерській роботі в ДЮСШ у Виноградові, виховуючи нові покоління чемпіонів.

За свою відданість спорту і внесок у місцеву спільноту Єва Цірок була удостоєна звання Почесного громадянина міста Виноградів у 2007 році.

Читайте також: Унікальні "Три ведмеді" на Закарпатті: яким орієнтиром слугували й чи вони були "альбіносами"? (ФОТО) 

На Закарпатті буде морозно: в яких районах температура покаже "зубастий мінус"? 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська