2. >
  4. > >

Ужгородський ГК "Карпати" здолали португальських студенток

17.01.2016 13:46 Спорт

В другому матчі за вихід в чвертьфінал Кубку Виклику ужгородські Карпати повторно впевнено здолали португальський Colegio de Gaia.

Чуда не сталось і карпатівки повторно обіграли своїх суперниць та отримали квиток до наступного етапу єврокубкової першості.

Цього разу ужгородки заволоділи ініціативою з перших хвилин матчу, про що свідчив рахунок на 12-ій хвилині 9:2. Проте після однохвилинної перерви португалки зуміли налаштуватись на гру та наздогнали українок і навіть впритул наблизитись, 10:10. На більше хазяйки туру не спромоглись, тому перша половина гри завершилась на нашу користь, 14:12. В другому таймі боротьби стало більше, а єдиноборства стали більш жорсткішими,інформує ГК Карпати.

Карпатівки все частіше ловили суперниць контратаках тому перевага в рахунку тільки збільшувалась. Ірина Яблонська знову продемонструвала чудову гру не залишивши шансів для атаки португалок.