Цей екзотичний вид спорту можна прирівняти до художньої гімнастики чи акробатики, або фігурного катання на ковзанах.
Бо спробуйте продемонструвати різні карколомні елементи, утримуючи рівновагу й балансуючи на одному колесі велосипеда.
“Захопились цим видом у Великих Берегах рівно 15 років тому,- каже Голосу Карпат тренер наших спортсменів, директор місцевої ЗОШ Тихомир Гейці.- Відтоді саме закарпатці представляють Україну на різних престижних змаганнях”.
Юнаки й дівчата з В.Берегів – неодноразові учасники чемпіонатів світу та Європи з велоспорту в залі. А батьківщиною велоакробатики по-праву можна вважати Німеччину, де вперше в 1956 році і провели планетні поєдинки з даного виду. З того часу їх проводять регулярно. Нинішнього року, приміром, чемпіонат світу відбудеться в Малайзії. Отож, турнір у В.Берегах став останньою генеральною репетицією для велосипедистів перед відповідальними змаганнями за титул найсильнішого на планеті.
У В.Берегах перед шанувальниками виступили 24 спортсмени у 30 ігрових видах. На жаль, у зв’язку з нинішньою ситуацією в Україні та відгомоном мукачівських подій не приїхали на турнір представники Чехії, Словаччини, Австрії, інших країн. Незважаючи на це, боротьба була впертою і напруженою. Як зажди, філігранну техніку продемонструвала нинішня володарка титулу чемпіона світу Коріна Біетген з Німеччини, не мав собі рівних багаторазовий чемпіон Угорщини Мартін Шон, трохи розслабився на цей раз бронзовий призер першості Європи серед юніорів Крістіан Гей з В.Берегів.
Усі учасники чемпіонату отримали пам’ятні медалі та Грамоти, а переможці – відповідні Кубки.
Читайте також:
- Блекаут й електрика "в горах": ще один грізний об'єкт "вріже світлом" у закарпатській громаді (ВІДЕО)
- Уже тричі зафіксовано приліт у Закарпатській області: в Україні укотре - масштабна тривога
- Чому українці не йдуть на фронт? Командир 3-ї штурмової розкриває болючу правду
- Вінницький ракетний завод "Porohtar" презентував новий ОТРК "Ліщина" — мем у дії