1. Головна
  2. >

В Ужгороді завершилися відбіркові тури першості серед школярів із силового багатоборства

459
Спорт Новини Ужгорода

Ці змагання включають підтягування на перекладині, жим штанги лежачи на рази, та армрестлінг.

9 квітня,  змагання четвертого відбіркового дня приймала спеціалізована школа-інтернат. Приємно, що привітати юних спортсменів і побажати їм сили фізичної і духовної , завітали воїни 128 гірсько піхотної бригади, котрі нещодавно повернулись із зони бойових дій. Змагались команди ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗОШ №3, ЗОШ № 20 та господарі майданчику,інформує Заголовок.

Змагання традіційно почали із жиму штанги лежачи та підтягування на перекладині, і закічили армрестлінгом. В жимі штанги лежачи (вага снаряду 50 кг) переможцем із результатом 49 раз став Гирба Володимир (ліцей-інтернат), другий із результатом 38 раз учень ЗОШ № 1 Повханич Іван, і третім Ніштор Михайло із ЗОШ № 2, 35 повторів.

У підтягуванні на перекладині переміг з результатом 32 рази Самсонов Леонід (ЗОШ №  ). Друге місце із результатом 25 раз поділили учень 20 школи Марченко Олексій і учень спеціалізованої школи-інтернату Шпілька Антон, із цієї ж команди і третій призер Штимак Максим (24 рази)

В армрестлінгу серед дівчат всі призові місця за командою господарів, перемогла тут Мелекесцева Анастасія. Набагато запекліша боротьба розгорнулась серед хлопців, учасники старались із усіх сил, кожен хотів перемоги, котра врешті (вже вдруге цього дня), дісталась Леоніду Самсонову. Друге і третє місця посіли учні другої школи Єшлін Даниїл та Василиндра Валентин.

В командному заліку перемогла команда господарів, спеціалізованої школи-інтернату. У загально-міському фіналі візьмуть участь команди - переможниці відбіркових турів, а також переможці і призери кожного туру в окремих вправах. Фінал відбудеться 15 квітня у ЗОШ № 3, початок о 14.00