1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Рахівщині попрощалися з 53-річним полеглим Героєм (ВІДЕО)

324
Суспільство Новини Рахова

Громада попрощалася з Володимиром Копичем.

На Рахівщині попрощалися з 53-річним полеглим Героєм (ВІДЕО)

Сьогодні, 19 березня 2025 р., Великобичківська громада попрощалася з померлим воїном Володимиром Копичем.

Нагадаємо, 14 березня 2025 року в реанімаційному відділенні Тернопільської обласної лікарні помер Захисник України - Копич Володимир Павлович 08.03.1972 р.н., мешканець селища Великий Бичків.

Володимир був головним сержантом, кулеметником комендантського відділення комендантського взводу військової частини А7029. Він мужньо виконував свій службовий обов'язок, але на жаль, його життя обірвалося передчасно.

 Редакція “Голосу Карпат” висловлює щирі співчуття рідним, близьким і побратимам полеглого захисника!

Читайте також: Горе, сум, відчай: на Закарпаття прийшла чергова трагічна звістка 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на«Голос Карпат» у Telegram, або Viber і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber
  • Усі Новини
  • Закарпаття
  • Головне