1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпатці б'ють на сполох: їхні сади масово атакують небезпечні шкідники

832
Суспільство Закарпаття

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області попереджає про відродження гусениць яблуневої плодожерки.

Закарпатці б'ють на сполох: їхні сади масово атакують небезпечні шкідники

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує про початок відродження гусениць першого покоління яблуневої плодожерки – небезпечного шкідника яблуні, який може призводити до значних втрат урожаю.

Населення закликають провести обробіток садів одним із рекомендованих інсектицидів, серед яких: Альтекс, Антигусінь, Блискавка, Дестрой, Інспектор, Карате Зеон, Матч, Прованто Максі, Прованто Профі, Редінг, Турбо Престо, Том, Тор, Цезар та інші препарати, дозволені для роздрібного продажу.

Про це повідомляє Виноградівська міська рада.

Препарати рекомендується закуповувати лише в спеціалізованих магазинах в оригінальних упаковках, на яких зазначено норми внесення. При роботі із засобами захисту рослин необхідно дотримуватись державних санітарних правил та правил техніки безпеки.

Захистіть свій врожай від шкідників, дотримуючись рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Читайте також: Закарпатська митниця стягнула мільйони гривень: держбюджет отримав значне поповнення 

Скандал на Закарпатті: на кордоні правоохоронці "скрутили" чоловіка (ФОТО) 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber