1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Переселенцям із двох областей виплатять нову грошову допомогу в розмірі 10,800 гривень на особу

301

Міністерство соціальної політики України оголосило про надання одноразової фінансової допомоги сім’ям з дітьми, які належать до вразливих груп населення і були евакуйовані з Харківської та Сумської областей після 1 травня 2024 року.

Переселенцям із двох областей виплатять нову грошову допомогу в розмірі 10,800 гривень на особу

Цю інформацію передає “Хвиля”, посилаючись на прес-службу Мінсоцполітики.

Сім’ї, які мають дітей-інвалідів, багатодітні або малозабезпечені сім’ї, зможуть отримати допомогу в розмірі 10 800 гривень на кожну особу після переїзду до безпечних регіонів України.

Ця грошова допомога буде перерахована на банківський рахунок одного з членів сім’ї або може бути отримана через відділення Укрпошти.

Якщо сім’я евакується за допомогою транспорту, організованого обласною військовою адміністрацією, то не потрібно окремо звертатися за отриманням допомоги, оскільки виплата буде здійснена автоматично. Ті, хто самостійно виїжджає в рамках обов’язкової евакуації, повинні після переїзду подати заяву про виплату до найближчого управління соціального захисту за новим місцем проживання.

Читайте також: Придатних до військової служби розділять на чотири категорії: що змінилося для українців 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber