1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Укрзалізниця вирішила економити електроенергію на найбільших вокзалах України: відома причина

57

Компанія вимкнула підсвітку найбільших вокзалів України.

Укрзалізниця вирішила економити електроенергію на найбільших вокзалах України: відома причина

Зазначимо, що технічний директор ПАТ "Центренерго" заявив, що наразі ситуація в енергетиці важка, але контрольована. Проте подальші атаки можуть призвести до відключень. 

Економія на вокзалах Укрзалізниця повідомила, що у пікові години вимкнула підсвітку фасадів та окремих зон найбільших залізничних вокзалів країни. Зокрема, це стосувалося Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова.

Закликаємо усіх долучатися до ощадливого енергоспоживання. Разом витримаємо енергетичний терор ворога та допоможемо відновити генерацію електроенергії, – написали у компанії. Залізничники нагадали, що у разі необхідності на вокзалах запрацюють пункти незламності. Там є альтернативні джерела живлення, які допоможуть пасажирам підзарядити гаджети, йдеться у повідомленні. 

Ймовірність відключень світла З березня російська армія знову повернулася до тактики ударів по енергетичній інфраструктурі України. У Міненерго очікують, попереду українців чекає важкий період. Зокрема, навантаження на енергосистему зростатиме через підвищення температури і кондиціонери, які громадяни використовуватимуть для охолодження. 

Попри атаки, всі українські електростанції, які не зазнали ушкоджень, продовжують працювати. Виробництво електроенергії на сонячних електростанціях сезонно зростає, але вечірнє збільшення споживання вимагає використання всіх доступних ресурсів, включаючи імпорт електроенергії з Європи. Влада закликає українців більш ощадливо споживати електроенергію. Особливо – в ранкові та вечірні години пікових навантажень. Водночас енергетики роблять усе можливе, щоб утримувати ситуацію та швидко здійснювати ремонти.

Читайте також:  Ракетні удари по Україні: енергетики залучили аварійну допомогу з трьох країн

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber