1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Футболісти проти ТЦК: на Закарпатті дві структури не можуть поділити хлопця (ФОТО)

198
Суспільство Закарпаття

Працівників ТЦК на Закарпатті звинуватили в утриманні футболіста місцевої команди.

Футболісти проти ТЦК: на Закарпатті дві структури не можуть поділити хлопця (ФОТО)

Футбольна команда «Хуст» стверджує, що працівники Хустського ТЦК, що на Закарпатті, забрали їхнього футболіста Миколу Сираша до військкомату прямо з вокзалу. Його утримання вважають незаконним.

Про це йдеться в дописі футбольної команди.

Там також розповіли, що їхнього футболіста забрали в Хустський ТЦК прямо з міського вокзалу. У футбольній команді звинуватили працівників військкомату в незаконному утриманні людей, посилаючись на те, що їхньому гравцю виповнилося 25 років, однак закон про зниження призовного віку до 25 років, ще не став чинним.

Крім того, там стверджують, що зараз не мають звʼязку зі своїм футболістом, а його подальша доля після затримання їм невідома.

Команда заявила, що сьогодні їй доводиться «боротися не лише на полі з суперниками, а й з місцевим ТЦК», адже через працівників військкомату команди, мовляв, відмовляються їхати в Хуст, хоч деякі з них визнали критично важливими, а їхніх гравців забронювали. «Хуст» попросив підтримки в розв’язанні ситуації в голови Української асоціації футболу Андрія Шевченка, а також місцевих посадовців.

Тим часом в оперативному командуванні «Захід» відреагували на заяву футбольної команди, нагадавши, що якщо у спортсмена немає законних підстав на бронювання, яке належним чином оформлене, то його можуть мобілізувати.

«Вболіваємо за український футбол, але захист України ставимо на перше місце.

Коментуючи емоційний допис від футбольної команди «Хуст», зазначимо, що процес бронювання і отримання відстрочки від мобілізації строго регламентований.

Якщо у спортсмена нема законних підстав і належним чином оформленого бронювання, він може підлягати призову за мобілізацією. В той час коли сотні видатних спортсмені в лавах Сил Оборони героїчно борються з агресором, інколи ціною власного життя, м’яко кажучи, дивним є намагання футбольного клубу зробити своїх гравців привілейованими порівняно з іншими громадянами України і ставити інтереси футбольного клубу над захистом країни. Тільки разом ми переможемо в цій війні!», — йдеться в заяві ОК «Захід».

Читайте також: Українці можуть потрапити до в'язниці за "довгий язик": у ТЦК шокували новим попередженням (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber