1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Українці можуть потрапити до в'язниці за "довгий язик": у ТЦК шокували новим попередженням (ФОТО)

469
Кримінал Україна

У одному з ТЦК повідомили, за що українцям може загрожувати до 8 років ув'язнення.

Українці можуть потрапити до в'язниці за "довгий язик": у ТЦК шокували новим попередженням (ФОТО)

Хмельницький обласний Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки погрожує кримінальними справами місцевим жителям. Їм нагадали, що співробітники ТЦК є військовими, а отже повідомляти про їхнє пересування не можна.

Хмельницький обласний ТЦК та СП у своїй групі у Facebook нагадав українцям, що повідомлення інформації про переміщення бійців ЗСУ під час дії воєнного стану є кримінальним злочином. Йдеться про частину 1-шу статті 114-1 КК України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі терміном від п'яти до восьми років.

"Поширення інформації в соціальних мережах інтернет, спільнотах месенджерів, щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК Хмельницької області під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов’язаних громадян - призводить до розкриття форм та методів виконання завдання з призову на військову службу для захисту України, а також призводять до підриву авторитету ЗСУ у суспільстві", – йдеться у повідомленні Хмельницького обласного ТЦК.

Нагадаємо, після того, як Міністерство оборони України вивело на вулиці українських міст сотні співробітників ТЦК та СП для видачі повісток військовозобов'язаним, у месенджерах та соцмережах виникла велика кількість груп, де громадяни попереджають одне одного про це. Вони повідомляють, де бачили людей у ​​формі, що зупиняють перехожих.

У Хмельницькій обласній ТЦК та СП вважають, що ця діяльність підпадає під статтю про перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період і має каратися ув'язненням громадян у колонії.

Читайте також: У регіоні тривають рейди (не ТЦК): частина закарпатців сплатить штрафи (ФОТО)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber