1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Ядерні погрози від Кремля: шантаж та погрози в сторону Заходу

104

Кремль знову активує стратегію рефлексивного контролю, метою якої є вплив на прийняття рішень Заходом, використовуючи ядерні загрози та дипломатичні маніпуляції.

Ядерні погрози від Кремля: шантаж та погрози в сторону Заходу

Згідно з військовими аналітиками, рефлексивне управління є важливим компонентом російської гібридної війни. Це тактика, що має на меті формувати поведінку противника за допомогою цілеспрямованої риторики та інформаційних операцій, спрямованих на те, щоб противник добровільно виконав дії, які вигідні Росії, як повідомляє pravda.com

Російські чиновники регулярно координують навчання з ядерної готовності та неоднозначні погрози ядерної відплати з важливими політичними рішеннями Заходу щодо війни в Україні, щоб змусити західних політиків стримувати себе і зменшити свою підтримку України.

Поточне очевидне відродження ядерної риторики, цього разу у формі запланованих тактичних навчань з використанням ядерної зброї, співпадає з неминучим прибуттям західної зброї в Україну.

Ймовірно, російські офіційні особи використовують інформаційну операцію про ядерну зброю, щоб відмовити західних союзників України від надання додаткової військової підтримки і налякати західних політиків, щоб вони не дозволили українським військам використовувати надані Заходом системи для атак на законні військові об’єкти в Росії.

Російські війська проводять планові ядерні навчання в рамках цієї більш широкої інформаційної операції з ядерної риторики, але ISW продовжує оцінювати, що Росія вкрай малоймовірно застосує тактичну ядерну зброю на полі бою в Україні або деінде.

Росія часто використовувала ядерне брязкання зброєю протягом повномасштабного вторгнення в Україну для того, щоб змусити Захід припинити надавати військову підтримку Україні.

Читайте також: Підрив мосту в Часовому Яру: подробиці жахливого вибуху (ФОТО) 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber