1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Підрив мосту в Часовому Яру: подробиці жахливого вибуху (ФОТО)

362

Вони вказали, що це було зроблено російськими окупантами.

Підрив мосту в Часовому Яру: подробиці жахливого вибуху (ФОТО)

Українські військові не перетинали канал Сіверський Донець-Донбас, розташований біля міста Часів Яр в Донецькій області.

Аналітики DeepState у своєму Telegram-каналі відгукнулися на заяву голови Ради резервістів Сухопутних військ Збройних сил України Івана Тимочка про те, що оборонні сили підірвали міст. Вони наголосили, що це вже було спростовано в оперативно-стратегічному угрупованні військ “Хортиця”, про це повідомляє unian.ua

“Удар по мосту наніс саме ворог. Оборонні сили не перетинали канал і продовжують утримувати позиції на східної околиці міста”, - зазначили в DeepState.


Війна в Україні: найновіші новини Сьогодні вдень голова Ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко описав канал Сіверський Донець-Донбас як серйозну перепону для штурму та переміщення російських сил.

“Руйнування мосту через канал свідчить про те, що на жаль, наші війська відсутні на іншому березі. Лінія оборони формується з метою захисту Часового Яру. Звісно, мости руйнуються, щоб перешкодити переміщенню військ ворога, обмежити їхню логістику”, - він зазначив.

Пізніше речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин уточнив, що українські воїни не підривали міст, а навпаки — відновлюють його для збереження комунікаційних шляхів.

Читайте також: Італія готує новий пакет військової допомоги для України, — міністр оборони

 Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на
 Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Показать рекомендации "подробнее

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber