1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Торік були змії, а зараз воно": у закарпатки поряд із ліжком - небезпечний "сюрприз"

0 Суспільство Новини Перечина

Жінка у шоці від знахідки.

"Торік були змії, а зараз воно": у закарпатки поряд із ліжком - небезпечний "сюрприз"

Закарпатка пані Марія поділилась шокуючою розповіддю про те, як в її спальні поселилися оси. Зі слів газдині, таку знахідку було виявлено, а скоріше - "почуто" в стіні спальні, між гіпсокартоном. Зараз жінка боїться й не може спокійно спати, мовляв оси через шпарини в стіні, можуть потрапити у будинок. Будівля, в якій живе господиня, стара, як вона зізнається. Ймовірно, оси давно там гніздяться, на її думку, і з часом наробили в стіні тунелі й пробрались аж до гіпсокартону.

"У нас хата старенька, із вальків. Може оси й давно там гніздяться. Знадвору досить порядні щілини, то що їм пробратись між вальки, а там наробити тунелів у стінах, - розповідає Марія. - Торік були змії у хаті, а зараз оси хочуть пробратись в будинок. Буде біда, якщо проберуться", - відзначає газдиня.
"Шум у стіні спальні, між гіпсокартоном, я  почула недавно, коли прибирала. То дійсно стіна гуділа і чути було, що як оси, може і шершні, або ж навіть і бджоли. Но шось там є й дуже багато", - розповідає закарпатка.
"Гніздо у стіні майже біля ліжка. Ото вдень приляжу собі і чую, що гудять у стіні. Потім встаю й роздивляюсь, чи не вилазять через шпарини, з розеток. Мурахи одразу по тілу", - розповідає Марія.
"Ще ос у хаті не було в мене. Ось шершні гніздились у плодових деревах в саду", - відзначає співрозмовниця.

Відзначмо, торік в регіоні від укусу оси помер 36-річний уродженець Берегівського району під час роботи в саду. У чоловіка раптово стався  анафілактичний шок, медики виявились безсилими.

Два роки тому трагічні випадки зі смертельним фіналом стались на Тячівщині й Мукачівщині.

Читайте також: Три дівчини загинули під колесами автобуса: подробиці трагічної ДТП в Словаччині (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також: