1. Новини Закарпаття
  2. >

Порушення у тендері на понад 320 млн гривень: на Закарпатті кошти з місцевого бюджету ледь не спрямували шахраям

27.03.2024 15:21 Суспільство

На Закарпатті Бюро економічної безпеки виявило порушення у тендері на 320 млн гривень.

На Закарпатті Бюро економічної безпеки виявило порушення у тендері на 320 млн гривень.

Зокрема фінансова звітність компанії фактично не відповідала кваліфікаційним критеріям тендеру.

Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області встановили, що державне підприємство планувало здійснити закупівлю послуг з експлуатаційного утримання доріг, про що оголосило відповідний тендер.

Одним із кваліфікаційних критеріїв для учасників було надання документального підтвердження фінансової спроможності підприємства забезпечити виконання згадуваних робіт.

Проаналізувавши документацію, співробітники БЕБ встановили, що підприємство, яке вже очікувало рішення про визнання його переможцем, надало недостовірну інформацію про свої доходи.

Зокрема фінансова звітність компанії фактично не відповідала кваліфікаційним критеріям тендеру.

За виявленим фактом порушення аналітики Територіального управління рекомендували замовнику перевірити дотримання законодавства у сфері публічних закупівель під час визначення переможця та розглянути питання про його відповідність вимогам тендеру.

У результаті розгляду рекомендації державне підприємство відхилило пропозицію згаданого учасника та зобов’язалось надалі посилити контроль за проведенням публічних закупівель.

Таким чином аналітики Територіального управління БЕБ у Закарпатській області упередили ризик незаконного використання понад 320 млн грн бюджетних коштів.

Читайте також: Крок назустріч волонтерам: представники волонтерського руху домовились про співпрацю з новим керівником Мукачівської військової адміністрації (ФОТО)

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська