1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Крок назустріч волонтерам: представники волонтерського руху домовились про співпрацю з новим керівником Мукачівської військової адміністрації (ФОТО)

27.03.2024 14:57 Влада

Волонтери Мукачівщини поспілкувалися з представниками влади, аби обговорити проблемні питання та можливу співпрацю у майбутньому.

Волонтери Мукачівщини поспілкувалися з представниками влади, аби обговорити проблемні питання та можливу співпрацю у майбутньому.
Новопризначений голова Мукачівської районної військової адміністрації Сергій Гайдай зустрівся з волонтерським рухом Мукачівщини.

"Коли почув про діяльність, а головне про її результати за останні два роки війни (а дехто волонтерить з 2014-го), наших офіційних волонтерських організацій - був приємно вражений. Дуже широкий спектр підтримки для військових та цивільних", - йдеться в повідомленні.
 
Одна з головних рушійних сил нашої країни - точно дуже потужна в нашому районі.
"З кимось вже бачився (евакуювали разом мешканців Луганщини та були приймаючою стороною у переміщенні), з кимось тільки познайомився", - зазначив Сергій Гайдай.

Мета зустрічі - налагодити комунікацію волонтерської спільноти, і між собою, і з районною владою. 
Окреслили низку питань, що заважають роботі волонтерських організацій та обговорили питання координації дій та верифікації.

"І навіть поділилися думками про проєкти, які зможемо реалізувати разом.
Це не просто зустріч, щоб поговорити й розійтися. Найближчим часом будуть зроблені певні, більшою або меншою мірою стратегічні чи локальні кроки з удосконалення питань сприяння волонтерському руху. Спробуємо створити майданчик, свого роду - базу даних, щодо організацій, можливостей, потреб, координації та ін. Це полегшить роботу як волонтерам, так і владі", - підсумував голова Мукачівської РВА.


Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська