1. Новини Закарпаття
  2. >

“Гірше, ги в Індійських нетрях”: стихійні звалища розростаються, а закарпатці продовжують гадити “другому під порогом” (ФОТО)

22.03.2024 22:03 Суспільство

Одна з найбільших проблем в області — викинуте аби де сміття.

Одна з найбільших проблем в області — викинуте аби де сміття.

Вже не перший рік на Закарпатті намагаються боротися зі стихійними несанкціонованими сміттєзвалищами, які з’являються, як гриби після дощу.

Так, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області посилює контроль над стихійними сміттєзвалищами на території територіальних громад.

На сьогоднішній день  спостерігається зростання кількості несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ на території Закарпатської області, що створюють серйозні екологічні проблеми. Такі дії негативно впливають на стан довкілля, забруднюють ґрунти та підземні води, а також загрожують здоров’ю мешканців.

У ході проведення заходів із запобігання та виявлення екологічних порушень, працівники Державної екологічної інспекції у Закарпатській області (далі – Інспекція) обстежують території територіальних громад, в ході  яких  виявляють численні несанкціоновані сміттєзвалища.

За результатами обстежень Інспекцією підготовлено та направлено на адреси територіальних громад вимоги, якими зобов’язано ліквідувати стихійні сміттєзвалища, а також вживати заходів щодо попередження утворення стихійних сміттєзвалищ шляхом проведення просвітницької роботи, посилення контролю.

Закликаємо всіх мешканців бути відповідальними та дотримуватися правил сортування та видалення відходів, бути небайдужими та інформувати Державну екологічну інспекцію у Закарпатській області про виявлені факти порушень, використовуючи мобільний додаток "ЕкоЗагроза"  та за телефоном (0312) 61-43-30.

Читайте також: На Закарпатті проводять рейди: кому варто бути обережним? 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!


Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська