1. Новини Закарпаття
  2. >

Що таке Pod-системи: плюси та мінуси

18.03.2024 11:54 Суспільство

У сучасному світі вейпінг – це гідна та безпечна альтернатива традиційному курінню.

У сучасному світі вейпінг – це гідна та безпечна альтернатива традиційному курінню.

Серед усіх електронних сигарет та пристроїв для паріння особливу популярність мають Pod-системи. Це унікальні портативні девайси з різноманітністю, яких можна знайомитись на цій сторінці - https://cloudy.com.ua/catalog/elektronnye-sigarety/pod-sistemy. Такі пристрої працюють за рахунок використання заправок з сольовим нікотином, який швидше засвоюється організмом. За рахунок цього людині потрібно зробити менше затяжок для насичення.

Які бувають Pod-системи

Електронні сигарети цього типу відрізняються компактністю та ергономічністю. У конструктивному плані вони складаються з двох частин: акумуляторний блок та картридж. Останній елемент включає випарник та рідину. При цьому можна використовувати найрізноманітніші заправки з асортиментом, яких можна ознайомитись на цій сторінці - https://cloudy.com.ua/catalog/jidkost-dlya-elektronnyh-sigaret/solevoy-nikotin.

У конструктивному плані Pod-системи поділяються на два типи:

  1. Відкриті. Відмінний варіант для багаторазового використання, оскільки картридж має заливний отвір для самостійного додавання жижі. У такому варіанті з'являється можливість самостійно контролювати рівень міцності, додавати смаки та аромати при самозамісі. Єдиний мінус – це потребує часу.

  2. Закриті. Девайс купується зі змінними картриджами, які викидаються та змінюються на новий після закінчення заправки. Це досить зручний варіант з мінімальним обслуговуванням з боку власника. Недоліком є обмеженість у виборі смаків, а також підвищена вартість змінних подів.

Обидва варіанти забезпечують високу якість паріння та відмінну передачу смаку. При цьому аксесуари можуть активуватися з кнопки або включатися при виконанні затягування. Вони видають невелику кількість пари, що є актуальним для використання в громадських місцях.

Переваги та недоліки Pod-систем

Серед величезної різноманітності девайсів для паріння поди вважаються найбільш популярними, оскільки досить прості в використанні. Немає необхідності міняти спіралі, робити заміси, чистити чи обслуговувати девайс. При цьому пристрої мають доступний цінник. Заправки у співвідношенні VG/PG – 50/50 дозволять насолодитися якісним вейпінгом, після чого користувач точно відмовиться від класичних сигарет. Крім цього, варто виділити ще кілька плюсів підсистем:

  1. Управління. Прилад має дуже просту конструкцію, що складається із двох частин. Елементарне керування, яке полягає в натисканні на кнопку, деякі моделі зовсім позбавлені клавіш, при цьому активація виконується затягуванням. Відповідно не доведеться годинами вивчати інструкцію з експлуатації.

  2. Компактність. Пристрій має мінімальні габарити, а за розмірами його можна порівняти зі звичайною запальничкою. За рахунок цього девайс можна покласти в сумочку чи кишеню під час прогулянки чи поїздки на роботу. При необхідності можна з собою брати ще менші змінні картриджі.

  3. Герметичність. Використання подов дозволяє не турбуватися про протікання заправки незалежно від положення самої електронної сигарети.

  4. Обслуговування. При купівлі закритої Pod-системи для зміни картриджа на новий, потрібно не більше 5 секунд часу. Достатньо вилучити старий та встановити новий, без будь-якого чищення чи промивання.

Що стосується недоліків, то вони більшою мірою пов'язані з неможливістю змінити акумулятор, оскільки з часом він втрачає свій ресурс. Іноді користувачі скаржаться, що немає можливості регулювати потужність. Також самі картриджі мають невеликий об'єм, який становить 2 мл, дуже рідко зустрічаються збільшені моделі. Тим не менш Pod-системи є найбільш затребуваним варіантом електронних сигарет.

Читайте також: Нові штрафи для власників авто: Верховна рада готує чергові зміни для водіїв