1. Новини Закарпаття
  2. >

Ситуація катастрофічна: гори сміття засмоктують Закарпаття (ФОТО)

18.03.2024 11:47 Суспільство ВАЖЛИВО

Понад 1250 кілограмів мотлоху зібрали в Ужгороді на Слов'янській набережній.

Понад 1250 кілограмів мотлоху зібрали в Ужгороді на Слов'янській набережній.

Понад 1250 кілограмів мотлоху зібрали в Ужгороді на Слов'янській набережній під час толоки в суботу, 16 березня. Все сміття найближчим часом розсортують та віддадуть на перероблення. Про це повідомили  в  Станції заготівлі вторсировини «Проектна, 3». 

Як зазначили у компанії, ситуація була катастрофічна, велика кількість скла, пластику, металу та гуми вода нанесла декількома паводками. Все це лежало просто неба поруч з пішохідною доріжкою і чудово проглядалося згори. 

“Спочатку нас було людей до 10, але потім народ потихеньку почав підтягуватися, чесно кажучи ми не змогли підрахувати точну кількість людей, оскільки всі приходили і йшли в різний час, за нашими підрахунками участь взяло близько 30 людей. Були і дорослі, і діти, і навіть 1  коргі, - йдеться в дописі. - До нашого прибирання долучилися містяни та гості міста, службовці та підприємці, студенти та науковці, а також колектив ТОВ Ядзакі Україна”. 

Також Станція анонсувала ще, як мінімум, три такі  акції найближчим часом, і не тільки в місті, а й поза його межами - на Радванському кар'єрі.


Читайте також: Нові штрафи для власників авто: Верховна рада готує чергові зміни для водіїв

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська