1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

На Заході України працівники ТЦК силоміць запхнули чоловіка в машину (ВІДЕО)

17.03.2024 22:47 Суспільство незвичайно

У мережі з'явилося відео камер спостереження, на якому у Львові чоловіки у військовій формі силоміць затягують перехожого в мікроавтобус.

У мережі з'явилося відео камер спостереження, на якому у Львові чоловіки у військовій формі силоміць затягують перехожого в мікроавтобус.

Його оприлюднила в Instagram дружина затриманого Віолетта Таран. Вона стверджує, що її чоловіка просто викрали, а повістку вручили "заднім числом".

Віолетта Таран - дружина львівського волонтера Кирила Тарана, який виготовляє з пластику багато виробів для ЗСУ. Жінка розповіла, що ввечері 15 березня її чоловіка затримали серед вулиці та із застосування фізичної сили запхали у бус. Вона стверджує, що працівники ТЦК начебто порвали йому куртку, розбили окуляри та телефон.

Віолетта каже, що її чоловікові не вручали повістки на місці затримання. Чоловік відмовився проходити ВЛК, бо не мав при собі медичних документів, які б хотів надати комісії.

"Близько 04:00 16 березня був готовий наказ про мобілізацію мого чоловіка із підписом начальника Шевченківського РТЦК та СП - Романа Немишкала, якого у приміщенні  не було і бути не могло о 04:00 год., однак наказ був підписаний ним та скріплений печаткою. На місце викликали поліцію та працівників ВСП. Поки вони приїхали на нього зробили наказ про мобілізацію, хоча він не пройшов ВЛК. Станом на зараз мій чоловік в дорозі до військові частини, яка знаходить у м. Рівне", - написала жінка.

Читайте також: Проігнорував повістку на відправку до військової частини: як суд покарав чоловіка 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими