1. Новини Закарпаття
  2. >

Уже з 1 квітня: відбудуться зміни у виплатах соціальної допомоги для однієї з категорій громадян

15.03.2024 13:53 Суспільство Актуально

Уряд ухвалив рішення підвищити виплати для однієї з категорії українців.

Уряд ухвалив рішення підвищити виплати для однієї з категорії українців.

Вже з 1 квітня розмір державної соціальної допомоги зросте до 7800 гривень. Кого торкнуться зміни?

В Україні з 1 квітня збільшать розмір соціальної допомоги для однієї категорії громадян - today.ua

Як повідомили у Міністерстві у справах ветеранів, з 1 квітня значно збільшиться розмір соціальної допомоги дітям загиблих (померлих) захисників та захисниць, які добровільно брали участь в обороні України, але не входили до складу добровольчих формувань. Рішення про підвищення виплат було ухвалено урядом з ініціативи Мінветеранів.

"Таким чином, Уряд врегулював питання виплат соцдопомоги і дітям добровольців, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” встановлено статус члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України", - сказано у повідомленні відомства.

В Україні з 1 квітня збільшать розмір соціальної допомоги для однієї категорії громадян

Там же зазначили, що зараз такі українські діти отримують 2361 гривню, а вже з квітня виплата зросте до 7800 гривень на одну неповнолітню дитину, а також до 6100 гривень на кожну дитину, якщо у сім'ї більше двох дітей.

За словами виконувача обов'язків Міністра з питань ветеранів України, підвищення соціальної допомоги було ініційовано за результатами зустрічей із сім'ями загиблих захисників.

"Рішення Уряду – це питання відновлення соціальної справедливості, тому що діти загиблих добровольців, які стали на захист держави після 24 лютого 2022 року, отримували виплати нижче за інших дітей загиблих Захисників", - додав Олександр Порхун.

Читайте також:  В уряді готують важливе рішення щодо тарифів на газ: вартість тепла та гарячої води для українців ймовірно зросте


Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська