1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Напружений графік й обтяженість домашнім завданням: що очікують в освітніх закладах Закарпаття уже у березні?

12.03.2024 09:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

В освітніх закладах України триває процес навчання.

В освітніх закладах України триває процес навчання.

  Водночас, діти чекають на відпочинок. Відзначмо торік освітній процес в багатьох областях відбувався у різних форматах. Діти навчались в очному, дистанційному й змішаному форматах. Такий різний графік занять в освітніх закладах вводили у залежності від безпекової ситуації. Різними були й дати канікул в освітніх закладах України.

  Відомо, що учнів багатьох освітніх закладів залишили без традиційного осіннього відпочинку. Водночас у деяких учнів була нагода насолодитись відпочинком узимку впродовж цілого місяця. Без осінніх канікул торік залишились і учні освітніх закладів Закарпаття. Водночас школярам дали відпочити узимку.

  Наразі у школах України уже стартує період весняних канікул і їх з нетерпінням очікує учнівська молодь. Відомо, що цьогоріч і весняні канікули в регіонах відбуватимуться у різний термін. У декого вони почнуться у квітні, а от у решті навчальних закладів до них тільки почали готуватись.

  Нагадаємо, на Закарпатті, зокрема, школи цього місяця йдуть на канікули з 25 березня. Відпочиватимуть тиждень до 31 березня. Так от про початок весняних канікул у 2024 році для учнів однієї з громад повідомили журналісту видання "Голос Карпат".

Скільки триватиме навчальний рік 2023 – 2024?

  Згідно постанови Кабінету Міністрів України, навчальний рік у школах розпочався як зазвичай – 1 вересня 2023 року, але триватиме на місяць довше – до 28 червня 2024 року.

  У період до 28 червня можуть тривати додаткові заняття, консультації, екскурсії атестації та інші заходи. Відповідне рішення прийняли, щоб діти здобули всі знання, які могли пропустити через наслідки бойових дій. Втім, школи та міські адміністрації можуть самостійно встановлювати графіки навчання та канікул.

  Раніше "Голос Карпат" інформував про обтяженість домашнім завданням учнів освітніх закладів Закарпаття. Чому у батьків здають нерви? 

Читайте також: 

"Треба двигнути майже копита": у закарпатців не має грошей на посадку найбільш стратегічного овоча у період війни

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорська