1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Така у нас робота": на Виноградівщині медики врятували 38-річного чоловіка від смерті

09.03.2024 20:19 Суспільство

На Виноградівщині чоловік раптово втратив свідомість, медики надали екстрену медичну допомогу.

На Виноградівщині чоловік раптово втратив свідомість, медики надали екстрену медичну допомогу.

“Така у нас робота – рятувати життя та допомагати людям. Нічого особливого та надзвичайного”, – стримано і без зайвого пафосу каже фельдшер Василь Шаркань, згадуючи вчорашній виклик у с.Новоселиця, що на Берегівщині, повідомляє 103 Закарпаття.

Вечір 8-го березня, на годиннику – о пів на десяту. Від диспетчера лінії «103» надходить повідомлення про втрату свідомості та порушення дихання у 38-річного мешканця с. Новоселиця. Із пункту постійного базування смт. Королево виїжджає бригада № 805 (фельдшер – Василь Шаркань, водій Іван Мучичка).

“Швидку” зустрічають родичі пацієнта, розповідають про обставини, за яких погіршився стан чоловіка, і вже за мить бригада “екстренки” приступає до реанімаційних заходів. Штучна вентиляція легень, серцево-легенева реанімація, інфузійно вводять медикаменти. Стан пацієнта покращується, свідомість повертається, і його переносять до медичного авто.

В машині “швидкої” підключають до кисневого балону і вже у стабільному стані, під постійним моніторингом, транспортують до Виноградівської районної лікарні. Зараз чоловік знаходиться в медичному закладі під наглядом медиків.

Читайте також: Бойовий медик із Закарпаття, що загинув рятуючи інших: історія Героя, пам'ять про якого не згасне (ВІДЕО, ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими