1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Штрафувати й преміювати: у закарпатській громаді "запланували" жорсткий метод боротьби із "нечесними"

07.03.2024 12:36 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Такий спосіб, ймовірно, стане в нагоді для жителів однієї з громад.

Такий спосіб, ймовірно, стане в нагоді для жителів однієї з громад.

У Тур'я-Реметівській ОТГ активіст в соціальній мережі Фейсбук пропонує жорсткий метод боротьби із паліями сухостою та "сміттярями". Щодо останніх, то житель громади в своєму дописі відзначає на тому що пора вже покласти край безкінечним утворенням сміттєзвалищ на кожному кроці у межах громади. Із його слів, за останній період у соцмережах із цього приводу чимало різних дописів, і на рівні місцевих рад уже варто б приймати логічні дії в боротьбі із порушниками благоустрою у населених пунктах. Відзначмо, останнім часом проблема не утворенням стихійних сміттєзвалищ у межах громади є надзвичайно актуальною. Зокрема, від "пластикових монстрів" потерпає одне із мальовничих сіл громади - Мокра. Про це ми писали у попередній публікації.

То що ж пропонує Василь Печко з метою навести лад в населених пунктах громади й що пишуть в коментарях з цього приводу?

У своєму пості на актуальну наразі тему Василь Печко відзначив на основних пунктах, щоб мали в подальшому стати ймовірним поштовхом з боку громади до певних дій, а конкретно, щоб люди замислились, чи краще платити штраф за порушення, або ж, в результаті, отримати премію за порядність й охайне газдівство. Отож, порушників, як йдеться в дописі, було б "корисно" провчити методом штрафів, які б мали бути затверджені на належному рівні Туря-Реметівською ОТГ. Василь Печко пропонує ввести обов'язкову оплату із кожного жителя за сміття. Винятками є пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, ветерани та діти. До того ж, активіст пропонує ввести винагороду за фіксування порушників у сумі 50 відсотків від суми штрафу.


Коментарі Напередодні ми писали, як військовий із Перечинщини розбурхав емоції у мережі Фейсбук авторським пісенним доробком.

Читайте також:  Масштаби мобілізації: чи готова Україна залучити 5 мільйонів чоловіків?( ДОСЛІДЖЕННЯ)