1. Новини Закарпаття
  2. >

Серце зупинилося миттєво: медики реанімували чоловіка без ознак життя (ФОТО)

03.03.2024 13:10 Суспільство ВАЖЛИВО

Сильна температура та слабкість, а потім брак повітря і зупинка серця. Медики на Мукачівщині 6 хвилин запускали серце чоловіка, яке зупинилося.

Сильна температура та слабкість, а потім брак повітря і зупинка серця. Медики на Мукачівщині 6 хвилин запускали серце чоловіка, яке зупинилося.
"Батько задихається. Вже тиждень має гарячку, а тепер зовсім погано стало", - повідомив чоловік диспетчеру лінії 103.
Так розпочалася сьогодні недільна зміна бригади № 716 (фельдшер Олег КАДАР, водій – Віктор МЕРЗЛЯК). Виклик надійшов із с. Обава, що на Мукачівщині.

За лічені хвилини бригада домчала до місця, де проживав пацієнт. Тільки фельдшер зайшов у помешкання, щоб оглянути 57-річного чоловіка, як той піднявся з ліжка і сказав, що хоче на хвильку вийти на свіже повітря. Мовляв, в хаті спекотно… Вийшов на поріг і … впав.

"Раптова зупинка серця. Тиск 0, дихання відсутнє", - розповідає фельдшер Олег КАДАР.
Негайно приступаємо до серцево-легеневої реанімації. Після 6-ти хвилин реанімаційних заходів та 2-х ін’єкцій адреналіну відновлюється серцевий ритм і пацієнт починає дихати.
В стабільному стані транспортуємо його до лікарні Св. Мартина в м. Мукачево. У приймальному відділенні – тиск 100/60".

"Дякуємо фельдшеру Олегу КАДАРу та водію Віктору МЕРЗЛЯКу за вчасну та професійну реакцію, а також всім працівникам нашого Центру за роботу 24/7/365: і тим, хто мчить на допомогу в машині «швидкої», і тим, хто приймає виклики на лінії «103», і тим, хто забезпечує безперебійну роботу кожного відділу нашої служби.
Кожен з вас своєю працею докладається до порятунку життя!", - йдеться на сторінці 103 Закарпаття.

Читайте також: 

Через поле, через гай: закарпатські медики прийняли пологи в екстремальних умовах (ФОТО)


Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорська