1. Новини Закарпаття
  2. >

Через поле, через гай: закарпатські медики прийняли пологи в екстремальних умовах (ФОТО)

03.03.2024 12:41 Суспільство незвичайно

36-річна мешканка Хустщини народила свою восьму дитину в машині «швидкої».

36-річна мешканка Хустщини народила свою восьму дитину в машині «швидкої».

Цими вихідними бригада №1005 (фельдшер Олеся ІГНАТКО та водій Віталій СТИСЛО) отримала виклик на пологи в важкодоступний район, що розташований за 1,5 км від населеного пункту Горінчово.

До місця проживання майбутньої мами, присілок Ділок, було неможливо дістатися автомобілем «швидкої». Але це не завадило нашим фахівцям здолати пішки цю відстань із необхідним обладнанням та ношами. Увесь час усвідомлюючи, що у жінки 8-мі пологи та велика ймовірність швидкого розвитку подій... Коли дісталися до породіллі, одразу ж поклали жінку на ноші і рушили до медичного автомобіля. Дорогою контролювали стан жінки і намагались транспортувати обережно і швидко.

«Допомагав нам і чоловік породіллі. Вдвох з водієм Віталієм СТИСЛО, було б важко здолати таку довгу відстань із жінкою на ношах, — зауважує фельдшер. Далі, коли дісталися до авто з надією, що встигаємо доправити вагітну до медичного закладу, помчали… Але між селами Горічово та Липецькі Ворота стало зрозуміло – дитина не буде чекати. Зупинили авто і прийняли пологи. Хлопчик народився із обвиттям пуповиною. Разом із водієм, який допомагав мені з усіма маніпуляціями, зробили все, що належить в таких випадках. Поклали новонародженого мамі на груди й так обережно поїхали до лікарні».

Новонародженого разом з мамою швидко та безпечно доставлено до Хустської районної лікарні. Щасливі батьки та дитина почувають себе чудово, завдяки неймовірній роботі нашої бригади. Вітаємо родину та наших надзвичайних фахівців з успішною місією життєдайного початку! - йдеться у повідомленні 103 Закарпаття.

Читайте також: 

Дикі звірі зголодніли після зимової сплячки: чому сьогодні не варто ходити до лісу?

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорська