1. Новини Закарпаття
  2. >

Химерна істота, відома як "провісник загибелі": рибалки витягли з води дещо жахливе (ФОТО)

26.02.2024 11:31 Суспільство незвичайно

Налякані люди б'ють на сполох та готуються до зустрічі зі смертю.

Налякані люди б'ють на сполох та готуються до зустрічі зі смертю.

Вважається, що поява цієї істоти є ознакою майбутнього стихійного лиха.
Рибалки спіймали рідкісну морську істоту завдовжки три метри, прозвану "провісником загибелі". Про це пише ladbible.com.

Риба-весло не має луски та слизу, її довжина може досягати 17 метрів, а вага – 199 кг. Химерна на вигляд істота мешкає в глибинах світового океану і є рідкісним видовищем для людини.

Але вважається, що це друга поява риби-весла на Андаманському узбережжі Таїланду цього року, і, якщо вірити легендам, це не дуже хороші новини.

У японській міфології риба вважається провісником майбутньої загибелі чи небезпеки. Вважається, що побачити її – ознака стихійного лиха.

Шість глибоководних істот було помічено 2017 року, всього за декілька днів до того, як на Філіппінах стався смертельний землетрус, внаслідок якого шестеро людей загинули та ще 120 отримали поранення.

Таким чином, істота отримали назву "риба судного дня".

Тому коли рибалки в Андаманському морі нещодавно витягли на борт рибу-весло, люди почали турбуватися.
Один мешканець цього району сказав: "Якщо ви зустрінете весло на околицях Сатуна, це може вказувати на потенційну небезпеку землетрусу вздовж узбережжя Андаманського моря. А ще може бути цунамі".

Труп, який перебував у хорошому стані, якщо не рахувати невеликої рани на голові, тепер пройде експертизу разом із ще однією рибою-веслом, знайденою минулого місяця. Після завершення дослідження обидві будуть виставлені у місцевому музеї.

Однак, поки місцеві жителі хвилюються щодо можливості загибелі, Джессада Дендуангборіпант, професор біології в Університеті Чулалонгкорн, каже, що їхня поява біля поверхні води, ймовірно, пов'язана з хворобою або зміною течії.

Він сказав: "Відкриття цієї риби-весла не передбачає землетрусу або цунамі, це лише переконання. Насправді вони переважно з'являються тому, що хворі чи близькі до смерті".

Читайте також: Порушників ПДР каратимуть за новими методами: водіїв "порадують" важливі нововведення

Цей матеріал також доступний на таких мовах:УгорськаАнглійськаРосійська